Zaman Hayat Kurtarır!

  Hemen Arayın: 0535 831 59 92

Rize Ambulans Hizmetleri

Rize bölgesine yapılacak olan operasyonlar için Rize özel ambulans hizmete hazır ve gerekli ekipman desteği ile takviye edilmiş halde beklemektedir. Şehirler Arası Ambulans hizmetimizle Rize’dan tüm bölgelerine her zaman yanınızdayız. En çok hizmet verdiğimiz İstanbul Rize arası veya Rize İstanbul arası verdiğimiz ambulans hizmeti için bizi arayabilirsiniz. Bununla birlikte Ankara Rize ve İzmir Rize arası da ekiplerimiz hazırdır. Türkiye’nin diğer bölgelerine ambulans servis hizmetlerimiz için yine bilgi verebiliriz.

Rize Ambulans Kiralama

Tüm hasta yakınları şehirlerarası nakil işleminin profesyonel doktorlar ve uzman bir ekip tarafından yapılmasını temenni eder. Rize Ambulans Kiralama olarak sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyata vermeye çalışıyoruz.Aynı zamanda nakil işleminin yapılacağı araçların son model teknolojik ekipman ve malzemelerle donatılmış olmasını önemsiyor ve dikkat ediyoruz. Bizi tercih etmeniz durumunda profesyonel ve deneyimli ekiplerimizle sizlere kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

Rize Özel Ambulans

Ambulanslarımız profesyonel şoförler ve uzman ekiplerle donatılmıştır. Hastanızın yol boyunca rahatı bizim için önemlidir ve buna uygun ekipman seçimi yapılmıştır.Rize Özel Ambulans ile hasta eve nakil işleminin sağlıklı şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz. Hastaneden eve nakil hizmeti ile bu süreçte yaşayabileceğiniz sorunları minimuma indirmeye çalışıyoruz. Hizmet sonrasında bizimle çalıştığınız için siz de çok memnun kalacaksınız. Ankara Rize Özel Ambulans, İstanbul Rize Özel Ambulans, İzmir Rize Özel Ambulans.

Rize Hasta Nakil Ambulans

Rize ilinden vermiş olduğumuz hasta nakil ambulans hizmeti ile sizi ve hastanızı dilediğiniz şehre veya şehiriçi hizmetimizle naklediyoruz.İstediğiniz bölgeden hasta nakil aracı ile sizlere en hızlı ve güvenilir hizmeti sunmaya çalışıyoruz.Hizmette kalite anlayışı çerçevesinde Türkiye’nin herhangi bir şehrinden bir şehrine hastanızın naklini büyük bir titizlikte gerçekleştiriyoruz. Hasta nakil aracı, hastanızın ihtiyacı olabilecek ekipmanlarla donatılmıştır.Rize Hasta nakil aracı hizmeti ile hastanızı evinden ya da hastaneden alarak dilediğiniz yere en kısa sürede güvenli ve konforlu şekilde götürüyoruz. Kemoterapi ve radyoterapi alan, ortopedi ameliyatı olan, diyaliz servisiyle transferi gerçekleştirilemeyecek yatağa bağımlı hastalar, tam ve kısmi felç geçiren hastalara da nakil imkanı sunuyoruz.

  Hemen Arayın: 0535 831 59 92

Hasta nakli ve taşınması son derece zor ve dikkat edilmesi gereken bir iştir. Hasta yakınının herhangi teknik destek almadan hastayı bir yerden bir yere götürmesi zahmetli olmakla birlikte hastanın hayatını riske atabilmekte ve yolculuk sırasında yaşanabilecek farklı durumlarda çeşitli zorluklarla karşılaşılmaktadır. Verdiğimiz hizmet ile bu riskleri en aza indirip hastamıza uygun nakil imkanı sunuyoruz.

Şehirler Arası Ambulanslarımız Rize'dan Hareketle:

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Ardeşen Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Çamlıhemşin Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Çayeli Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Derepazarı Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Fındıklı Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Güneysu Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Hemşin Ambulans, Hasta Nakil Aracı
İkizdere Ambulans, Hasta Nakil Aracı
İyidere Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Kalkandere Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Pazar Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Rize Ambulans, Hasta Nakil Aracı

This article has 2 comments

  1. Rıdvan Özpınar

    merhaba yatalak vaziyette hastamız var Trabzonda bahçelievlerdeki fizik tedavi hastanesinde çeşitli tedavileri yapılacak .Fiyat bilgisi için ne yapmam gerekecek .

    • Şehirler Arası Ambulans

      Merhaba Rıdvan Bey ; Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi sunarız . Hastanızı alıp Trabzona getirmek için kilometre bazında fiyat hesaplanması gerekir.Sitemiz içeriğindeki iletişim numaramız ile detaylı bilgiyi merkezimizle konuşmanız gerekmektedir.