Sağlık insan için hayati bir öneme sahiptir. Sağlığını koruyup devam ettirmesi de herkesin önceliklerindendir. Bazı şeylerin doğru zamanda doğru yerde olması çok önemlidir. Kalabalık organizasyonlarda, zor şartlarda ilk yardım hayat kurtarır. Bu yüzden organizasyon sahipleri de herhangi bir organizasyon öncesinde insan sağlığını dikkate alarak yaşanabilecek sorunlara karşı önlem almak isterler.

Organizasyon Sağlık Hizmeti ile konser, fuar, seminer, sempozyum, bayi toplantısı, spor aktiviteleri, özel davetler, yerel ve uluslararası organizasyonlar için katılımcı sayısı, organizasyonun yapılacağı yer, saat ve diğer bilgilerle talebi belirleyip bu talebe uygun şekilde en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz. Özel kuruluşların ve belediyelerin düzenlediği ve birçok insanı biraraya getiren toplu organizasyonlarda ambulans hizmeti ile bayılma, basit yaralanma, bilinç kaybı ve benzeri durumlarda acil yardım ekibimiz ilk müdahaleyi yapıp en kısa sürede yakın bir sağlık kuruluşuna nakli gerçekleştiriyor.

Amacımız, etkinlik veya organizasyonunuzu düzenlerken katılımcıların yaşayabileceği sağlık problemlerine ilk müdahaleyi doğru şekilde yapmak ve bu sayede gerek organizasyonun devam etmesini sağlamak aynı zamanda da vatandaşımıza ilk müdahaleyi en kısa sürede yaparak tekrar sağlığına kavuşmasını sağlamaktır. Organizasyonlarda Sağlık Hizmeti ile işinizi kolaylaştırıp vatandaşımızın ilk yardımı en kısa sürede almasını sağlıyoruz. Bunu yaparken tecrübeli ekip ve kaliteli ekipmanla vatandaşımıza en iyi hizmeti sunuyoruz.

Arayın Konuşalım 0535 831 59 92