Zaman Hayat Kurtarır!

  Hemen Arayın: 0535 831 59 92

İstanbul Ambulans Hizmetleri

İstanbul bölgesine yapılacak olan operasyonlar için İstanbul özel ambulans hizmete hazır ve gerekli ekipman desteği ile takviye edilmiş halde beklemektedir. Şehirler Arası Ambulans hizmetimizle İstanbul’dan tüm bölgelerine her zaman yanınızdayız. En çok hizmet verdiğimiz İstanbul İstanbul arası veya İstanbul İstanbul arası verdiğimiz ambulans hizmeti için bizi arayabilirsiniz. Bununla birlikte Ankara İstanbul ve İzmir İstanbul arası da ekiplerimiz hazırdır. Türkiye’nin diğer bölgelerine ambulans servis hizmetlerimiz için yine bilgi verebiliriz.

İstanbul Ambulans Kiralama

Tüm hasta yakınları şehirlerarası nakil işleminin profesyonel doktorlar ve uzman bir ekip tarafından yapılmasını temenni eder. İstanbul Ambulans Kiralama olarak sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyata vermeye çalışıyoruz.Aynı zamanda nakil işleminin yapılacağı araçların son model teknolojik ekipman ve malzemelerle donatılmış olmasını önemsiyor ve dikkat ediyoruz. Bizi tercih etmeniz durumunda profesyonel ve deneyimli ekiplerimizle sizlere kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

İstanbul Özel Ambulans

Ambulanslarımız profesyonel şoförler ve uzman ekiplerle donatılmıştır. Hastanızın yol boyunca rahatı bizim için önemlidir ve buna uygun ekipman seçimi yapılmıştır.İstanbul Özel Ambulans ile hasta eve nakil işleminin sağlıklı şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz. Hastaneden eve nakil hizmeti ile bu süreçte yaşayabileceğiniz sorunları minimuma indirmeye çalışıyoruz. Hizmet sonrasında bizimle çalıştığınız için siz de çok memnun kalacaksınız. Ankara İstanbul Özel Ambulans, İstanbul İstanbul Özel Ambulans, İzmir İstanbul Özel Ambulans.

İstanbul Hasta Nakil Ambulans

İstanbul ilinden vermiş olduğumuz hasta nakil ambulans hizmeti ile sizi ve hastanızı dilediğiniz şehre veya şehiriçi hizmetimizle naklediyoruz.İstediğiniz bölgeden hasta nakil aracı ile sizlere en hızlı ve güvenilir hizmeti sunmaya çalışıyoruz.Hizmette kalite anlayışı çerçevesinde Türkiye’nin herhangi bir şehrinden bir şehrine hastanızın naklini büyük bir titizlikte gerçekleştiriyoruz. Hasta nakil aracı, hastanızın ihtiyacı olabilecek ekipmanlarla donatılmıştır.İstanbul Hasta nakil aracı hizmeti ile hastanızı evinden ya da hastaneden alarak dilediğiniz yere en kısa sürede güvenli ve konforlu şekilde götürüyoruz. Kemoterapi ve radyoterapi alan, ortopedi ameliyatı olan, diyaliz servisiyle transferi gerçekleştirilemeyecek yatağa bağımlı hastalar, tam ve kısmi felç geçiren hastalara da nakil imkanı sunuyoruz.

  Hemen Arayın: 0535 831 59 92

Hasta nakli ve taşınması son derece zor ve dikkat edilmesi gereken bir iştir. Hasta yakınının herhangi teknik destek almadan hastayı bir yerden bir yere götürmesi zahmetli olmakla birlikte hastanın hayatını riske atabilmekte ve yolculuk sırasında yaşanabilecek farklı durumlarda çeşitli zorluklarla karşılaşılmaktadır. Verdiğimiz hizmet ile bu riskleri en aza indirip hastamıza uygun nakil imkanı sunuyoruz.

Şehirler Arası Ambulanslarımız İstanbul'dan Hareketle:

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Adalar Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Arnavutköy Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Ataşehir Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Avcılar Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Bağcılar Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Bahçelievler Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Bakırköy Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Başakşehir Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Bayrampaşa Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Beşiktaş Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Beykoz Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Beylikdüzü Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Beyoğlu Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Büyükçekmece Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Çatalca Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Çekmeköy Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Esenler Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Esenyurt Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Eyüp Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Fatih Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Gaziosmanpaşa Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Güngören Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Kadıköy Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Kağıthane Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Kartal Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Küçükçekmece Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Maltepe Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Pendik Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Sancaktepe Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Sarıyer Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Şile Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Silivri Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Şişli Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Sultanbeyli Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Sultangazi Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Tuzla Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Ümraniye Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Üsküdar Ambulans, Hasta Nakil Aracı

This article has 4 comments

 1. Şevket Kaya

  İstanbul Denizli fiyatlarınız ne kadar, gelecek hafta hastamızı evine taşımak istiyoruz. yolculuk süresi ne kadardır

  • Şehirler Arası Ambulans

   Merhaba Şevket Bey, Telefonla ararsanız detayları öğrendikten sonra daha detaylı cevap verebiliriz. İlginiz için çok teşekkürler

 2. Zehra Zeynep Çalışkan

  Hastamız zonguldak bülent ecevit üniversitesi çocuk servisinde yatmaktadır.İstanbul cerrahpaşa üniversitesine götürmek için ne gibi bir fiyat olur .

  • Şehirler Arası Ambulans

   Merhaba Zehra Hanım geçmiş olsun dileklerimizi sunarız öncelikle.Hastanızın hastalık bilgisi ile birlikte sitemizde görünen iletişim numarasını arayarak fiyat hakkında detaylı şekilde görüşebilirsiniz .