Zaman Hayat Kurtarır!

  Hemen Arayın: 0535 831 59 92

Erzurum Ambulans Hizmetleri

Erzurum bölgesine yapılacak olan operasyonlar için Erzurum özel ambulans hizmete hazır ve gerekli ekipman desteği ile takviye edilmiş halde beklemektedir. Şehirler Arası Ambulans hizmetimizle Erzurum’dan tüm bölgelerine her zaman yanınızdayız. En çok hizmet verdiğimiz İstanbul Erzurum arası veya Erzurum İstanbul arası verdiğimiz ambulans hizmeti için bizi arayabilirsiniz. Bununla birlikte Ankara Erzurum ve İzmir Erzurum arası da ekiplerimiz hazırdır. Türkiye’nin diğer bölgelerine ambulans servis hizmetlerimiz için yine bilgi verebiliriz.

Erzurum Ambulans Kiralama

Tüm hasta yakınları şehirlerarası nakil işleminin profesyonel doktorlar ve uzman bir ekip tarafından yapılmasını temenni eder. Erzurum Ambulans Kiralama olarak sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyata vermeye çalışıyoruz.Aynı zamanda nakil işleminin yapılacağı araçların son model teknolojik ekipman ve malzemelerle donatılmış olmasını önemsiyor ve dikkat ediyoruz. Bizi tercih etmeniz durumunda profesyonel ve deneyimli ekiplerimizle sizlere kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

Erzurum Özel Ambulans

Ambulanslarımız profesyonel şoförler ve uzman ekiplerle donatılmıştır. Hastanızın yol boyunca rahatı bizim için önemlidir ve buna uygun ekipman seçimi yapılmıştır.Erzurum Özel Ambulans ile hasta eve nakil işleminin sağlıklı şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz. Hastaneden eve nakil hizmeti ile bu süreçte yaşayabileceğiniz sorunları minimuma indirmeye çalışıyoruz. Hizmet sonrasında bizimle çalıştığınız için siz de çok memnun kalacaksınız. Ankara Erzurum Özel Ambulans, İstanbul Erzurum Özel Ambulans, İzmir Erzurum Özel Ambulans.

Erzurum Hasta Nakil Ambulans

Erzurum ilinden vermiş olduğumuz hasta nakil ambulans hizmeti ile sizi ve hastanızı dilediğiniz şehre veya şehiriçi hizmetimizle naklediyoruz.İstediğiniz bölgeden hasta nakil aracı ile sizlere en hızlı ve güvenilir hizmeti sunmaya çalışıyoruz.Hizmette kalite anlayışı çerçevesinde Türkiye’nin herhangi bir şehrinden bir şehrine hastanızın naklini büyük bir titizlikte gerçekleştiriyoruz. Hasta nakil aracı, hastanızın ihtiyacı olabilecek ekipmanlarla donatılmıştır.Erzurum Hasta nakil aracı hizmeti ile hastanızı evinden ya da hastaneden alarak dilediğiniz yere en kısa sürede güvenli ve konforlu şekilde götürüyoruz. Kemoterapi ve radyoterapi alan, ortopedi ameliyatı olan, diyaliz servisiyle transferi gerçekleştirilemeyecek yatağa bağımlı hastalar, tam ve kısmi felç geçiren hastalara da nakil imkanı sunuyoruz.

  Hemen Arayın: 0535 831 59 92

Hasta nakli ve taşınması son derece zor ve dikkat edilmesi gereken bir iştir. Hasta yakınının herhangi teknik destek almadan hastayı bir yerden bir yere götürmesi zahmetli olmakla birlikte hastanın hayatını riske atabilmekte ve yolculuk sırasında yaşanabilecek farklı durumlarda çeşitli zorluklarla karşılaşılmaktadır. Verdiğimiz hizmet ile bu riskleri en aza indirip hastamıza uygun nakil imkanı sunuyoruz.

Şehirler Arası Ambulanslarımız Erzurum'dan Hareketle:

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Aşkale Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Aziziye Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Çat Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Hınıs Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Horasan Ambulans, Hasta Nakil Aracı
İspir Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Karaçoban Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Karayazı Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Köprüköy Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Narman Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Oltu Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Olur Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Palandöken Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Pasinler Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Pazaryolu Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Şenkaya Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Tekman Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Tortum Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Uzundere Ambulans, Hasta Nakil Aracı
Yakutiye Ambulans, Hasta Nakil Aracı

This article has 2 comments

  1. Ahmet Çoban

    Merhaba , erzurumda geçtiğimiz gün dekompanse karaciğer sirozu tanisiyla yatirdigimiz babamızı istanbul da onu daha once takip eden gastroenterolog hocamıza götüreceğiz.erzurumdan istanbula kara ambulans ile goturmek icin fiyatlarınız hakkında bilgi verir misiniz?

    • Şehirler Arası Ambulans

      Merhaba Ahmet Bey ; Öncelikle geçmiş olsun .Tam donanımlı kara ambulansımızla hastanızı Erzurum’dan İstanbul’a götürmek için kilometre bazında fiyat hesaplaması yapılması gerekmektedir.Sitemizdeki iletişim numarasından bize ulaşınız.Detaylı bilgiyi görüşelim.